erandevualma

Bayraklı Semt Polikliniği Randevu Alma

| 16 Eylül 2014 Yorum Yok
Bayraklı Semt Polikliniği; randevu alma,MHRS online randevu,online tahlil sonuçları,doktorları,adres,telefon,ulaşım,harita ile yol tarifi ve diğer iletişim bilgileri,nasıl gidilir,kadın doğum, online randevu, telefonla randevu, internetten randevu alma,adres, telefon numarası, muayene ücretleri,iletiÅŸim bilgileri,iş başvurusu, hastane hakkında bilgiler, yorumlar,Bayraklı Semt Polikliniği nerede, Bayraklı Semt Polikliniği Randevu Alma, Bayraklı Semt Polikliniği randevu, Bayraklı Semt Polikliniği randevu al, Bayraklı Semt Polikliniği randevu, Bayraklı Semt Polikliniği randevu alma,Hizmet Verilen Branşlar
Bayraklı Semt Polikliniği Randevu Alma
Kurum Adı:Bayraklı Semt Polikliniği Randevu Alma
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, İzmir Hastaneleri, Semt Poliklinikleri
il:İzmir
ilçe:
Telefon:0232 371 45 10
Adres:Şehit Hakan Uysal Sokak No:134/A Çay Mahallesi
Web Sitesi:http://www.alsancakdis.gov.tr/

Randevu Alma Bölümleri

Laboratuvar Sonuç: Hastane Tahlil-Laboratuvar Sonuçlarını Almak için Tıklayınız
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Almak için Tıklayınız
Bilgiler
Bu yaı 16 Eylül 2014 tarihinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, İzmir Hastaneleri, Semt Poliklinikleri kategorisinde yayınlandı.
Yorum
Bu Yazı şana Kadar 0 Yorum Yapılmış.
Paylaş
Yorum Yapmaya Ne Dersin ?Erandevualma.com sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Bu site Sağlık Bakanlığı 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre kurumların sundukları hizmetler ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Sitemizi güncel tutabilmek için sürekli çalışmamıza rağmen kurum ile ilgili bilgiler güncelliÄŸini yitirmiş olabilir. Yanlış veya eksik hususları bize iletebilirsiniz.Erandevualma.com sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Sitede bulunan bilgileri güncel tutmak adına azami çaba sarfetmemize rağmen bazı sehven yapılan hatalar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler olabilir. Erandevualma.com bu sitedeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu garanti edemez.

Hd tv canli - Canli Mobese izle - E Randevu Alma - E Tv Canli izle - E Live Camera-

Yukarı